-17%

Стильний чоловічий клатч Baellery коричневий TS
600 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 142-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний чоловічий клатч Baellery коричневий Характеристики: Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Довжина: 20 см; Ширина: 11 см; Висота: 2,5 см; Колір: коричневий; Закривається на кнопку і на блискавку; В наявності також дана модель в ЧОРНОМУ, ЗОЛОТОМ і СТАЛЕВОМУ кольорі! Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
| Підлога | Чоловічий |
| Товщина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴


