
Чоловіче портмоне клатч Baellery Italia Коричневий TS
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 205 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



