-5%

Чоловічий клатч гаманець Baellery TS
700 ₴
665 ₴
- Готово до відправки
- Код: 243-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий клатч гаманець Baellery
Характеристики:
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
Довжина: 20,7 см;
Ширина: 12 см;
Висота: 4 см;
Закривається на кнопку і на блискавку;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 207 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴








