-5%

Чоловічий клатч барсетка Baellery TS
700 ₴
665 ₴
- Готово до відправки
- Код: 243-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий клатч барсетка Baellery
Характеристики:
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
Довжина: 20,7 см;
Ширина: 12 см;
Товщина: 4 см;
Закривається на блискавку і кнопки;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴









