-24%

Жіноча сумка з вишивкою TS
1 250 ₴
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 342-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка з вишивкою
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму;
Довжина: 21 см;
Ширина: 11 см;
Висота: 16 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴









