-25%

Чоловічий міський рюкзак-сумка TS
1 200 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий міський рюкзак-сумка
Характеристики:
Матеріал: ПУ шкіра;
Висота: 44 см;
Ширина: 29 см;
Глибина: 10 см;
Дивіться також й інші моделі наших рюкзаків
Весь асортимент рюкзаків ТУТ РЮКЗАКИ
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 590 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






