-20%

Жіноча бананка месенджер на груди TS
550 ₴
439 ₴
- Готово до відправки
- Код: 197-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча бананка месенджер на груди
Характеристики:
Матеріал: Щільний і високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
Висота: 12 см;
Довжина: 25 см;
Ширина основи: 8 см;
Переваги:
Морозостійкість (екошкіра не тріскається і не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відправка в день замовлення
Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ручки | Немає |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Малий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Бананка |
| Підлога | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Вікова група | Універсальний |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴









