-25%

Чоловічі наручні механічні годинники Forsining скелетон з відкритим механізмом металеві Skeleton TS
1 400 ₴
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 624-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі наручні механічні годинники Forsining скелетон з відкритим механізмом металеві Skeleton
Оригінальні чоловічі наручні годинники з відкритим механізмом Forsining.
Характеристики
Корпус і браслет: нержавіючий метал;
Механізм: Механіка (з автопідзаводом);
Діаметр циферблата: 4,3 см;
Висота циферблата: 1.5 см;
Максимальний обхват руки: 24,5 см (можна без проблем вкоротити до меншого розміру);
Ширина браслета: 2 см;
В наявності з сріблястим циферблатом і з золотистим;
Стрілки світяться в темряві;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер з радістю Вам допоможе. Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір чоловічих і жіночих аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Римські та арабські цифри |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴







