
Дитячий рюкзак прогулянковий рептилія,невеликий рюкзачок для дівчаток у стилі рептилії Рожевий TS
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 196ДР-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Детский рюкзак прогулочный рептилия, небольшой рюкзачок для девочек в стиле рептилии
Характеристики:
Материал: экокожа;
Высота: 28 см;
Ширина: 22 см;
Глубина: 11 см;
Плечевой ремень съемный, на карабинах, входит в комплект;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 22 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Тип | Рюкзак |
| Кількість відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий рюкзак прогулянковий рептилія, невеликий рюкзачок для дівчаток у стилі рептилії |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







