
Жіноча шкіряна бананка сумка на груди чорна Блакитний TS
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1116Г-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 230 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стиль | Класичний |
| Форма | Нестандартна |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Бананка |
| Высота | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




