
Шкіряна жіноча сумка бананка нагрудна,сумочка з натуральної шкіри Блакитної TS
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1116Д-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Высота | 15 см |
| Глибина | 7 см |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴







