-13%

Жіноча маленька сумочка барило на плече,міні сумка на замочці TS
920 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1330-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча маленька сумочка барило на плече, міні сумка на замочці
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра (добре тримає форму);
Ширина: 13 см;
Ширина на основі: 8 см;
Висота: 17 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 170 см |
| Тип призначення | Жіноча маленька сумочка-бочечка на плече, мінісумка на замочку |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









