-24%

Якісна жіноча міні сумочка клатч Пінко з пташками, стьобана маленька сумочка Pinko Білий
1 400 ₴
1 065 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1303Б-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065 ₴








