-16%

Чоловіча сумка планшетка для документів на плече стиль Луї Вітон клітинка TS
1 400 ₴
1 169 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1429ЛВ-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка планшетка для документів на плече стиль Луї Вітон клітинка
Характеристики:
Матеріал: еко-шкіра + канва;
Закривається на блискавку;
Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці;
Фурнітура: метал;
Плевий ремінь регулюється по довжині;
Висота: 22 см;
Довжина: 30 см;
Ширина на основі: 8 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Глибина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴







