-29%

Якісний жіночий гаманець клатч,модний портмоне для дівчат з листочками TS
600 ₴
425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 348Н-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний жіночий гаманець клатч, модний портмоне для дівчат з листочками
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Ширина: 9,5 см;
Товщина: 3,5 см;
Висота: 19 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴









