-23%

Кругла дитяча міні сумочка з ведмедиком,сумка для дівчаток з ведмедем TS
1 100 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 1516МК-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 18 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Молочний із коричневим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴








