
Жіноча міні сумочка на плече екошкіра Зара,якісна класична маленька сумка для дівчат Zara TS
1 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 893Д-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴








