-17%

Стильна велика сумка для чоловіків,повсякденна сумка для міста,спортивна сумка для зали TS
1 500 ₴
1 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1587-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна велика сумка для чоловіків, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для зали
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 47 см;
Ширина за основою: 22 см;
Висота: 26 см;
Ручка для кріплення на валізу;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 250 см |
| Ширина | 210 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип застібки | Блискавка |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд шкіри | Еко-шкіра |
| Візерунки і принти | Клітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴








