
Чоловічий клатч портмоне Baellery Світло-коричневий TS
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 494-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий клатч портмоне Baellery Світло-коричневий TS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 256 г |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Высота | 270 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
