-22%

Якісна жіноча сумка на плече Червоний TS
1 400 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 580-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 275 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


