
Жіноча міні сумочка клатч на плече з ланцюжком,маленька сумка YSL TS
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1298ЧГ-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 85 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴







