
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 чоловіча сумка для планшета ноутбука паперів TS
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 634Ч-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 700 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 390 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴









