
Якісна чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат ділової екошкіри Темно-коричневий TS
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 634ТК-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 65 мм |
| Тип | Портфель |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Довжина | 390 мм |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 140.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴





