-25%

Маленька дитяча сумочка з іграшкою брелоком, міні сумка для дівчаток з зайчиком TS
1 100 ₴
829 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1082БЛ-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 16.5 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 14.5 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька дитяча сумочка з брелоком іграшкою, мінісумка для дівчаток із зайчиком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴









