-17%

Гаманець клатч чоловічий Jeep TS
600 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 219-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець клатч чоловічий JEEP
Характеристики:
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
Довжина: 21 см;
Ширина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Закривається на блискавку та на магніти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴







