
Велика дорожня косметичка, несесер Wallaby чорна TS
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2101-1-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка, несессер Wallaby 2101-1 чорний
Компактна та дуже містка косметичка від відомого українського виробника ТМ Wallaby.
Опис:
Лицьову сторону прикрашають контрастні смужки та логотип виробника.
Містке основне відділення.
Дві кишені, одна з яких сітчаста, інша на блискавці (всередині косметички).
Кишеня для підручних предметів на лицьовій стороні косметички.
Додаткова міцна ручка з нейлону.
Характеристики:
Артикул: 2101-1.
Матеріал: нейлон 420 Д.
Розміри в мм (ШхВхГ): 390x210x115.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴







