Новинка

Рюкзак для міста PASO 28L, 15-1818A TS
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15-1818A-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий барвистий рюкзак для міста PASO 28L, 15-1818A
Раді представити Вам до уваги новинку нашого магазину — компактний городской рюкзак з прекрасно продуманою конструкцією. Рюкзак на три відділення з додатковими кишенями та зручною спинкою без сумніву оцінять люди, які цінують комфорт у поєднанні з якістю.
Опис:
Рюкзак виготовлений з міцних і якісних матеріалів і фурнітури.
Три основні відділення різного призначення.
На бічних поверхнях рюкзака сітчасті кишені.
Компресійні ремені для регулювання товщини рюкзака.
Широкі ергономічні регульовані лямки рюкзака.
Спинка рюкзака має невелике ущільнення для комфортного носіння.
Універсальне використання — як міський і/або спортивний.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний
Розміри: 47x31x22 см.
Об'єм: 23 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 22 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 28 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппінг | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴


