Топ продаж

Чоловіча сумка-барсетка для міста Wallaby 2437 чорний TS
670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2437 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Добротна вертикальна чоловіча сумка для міста з нейлону 2437-2 чорний
Раді представити Вам практичну та містку чоловічу сумку для міста. Торгова марка Валлабі, Україна під час виготовлення цієї сумкистаралася втілити всі вимоги сильної статі світу цього. У сумку легко поміститься судок із обідом, документи (водьські права, паспорт), ключі, телефон, портмоне, додаткові речі, які необхідно тримати завжди під рукою.
Опис сумки:
Сумка виготовлена з міцного зносостійкого нейлону, стійкого від блякнення.
Зручна ручка з пластиковою накладкою для носіння в руці.
Регульований плечовий ремінь.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Невелике відділення на блискавці уздовж задньої стінки сумки.
Дві додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
На дні сумки розташовані ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 25x28x17.5 (11 см без кишень).
Формат А4 не поміщається в цю сумку.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловіча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴









