
Дорожня сумка Wallaby 2550 burgundy 21 л бордова TS
920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2550 burgundy-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика дорожня сумка, саквояж 21 л Wallaby 2550 burgundy, бордовий
Раді представити до Вашої уваги чудове рішення для нетривалих поїздок, подорожей, відряджень від української торгової марки Wallaby.
Опис товару:
Сумка виготовлена в сучасному урбаністичному дусі.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині відділення розташовані дві відкриті кишеньки.
Регульований ремінь через плече.
Дві ручки заввишки 27 см, ручки прошиті по всій висоті сумки та пропущені під днищем сумки, що підвищує їхню міцність.
На передній стінці сумки розташована невелика прорізна кишенька для швидкого доступу.
Дно сумки додатково ущільнене.
Чотири пластикові ніжки на днищі сумки.
Характеристики:
Матеріал: меланж, тканина підкладкова.
Колір: бордовий
Розмір ШхВхГ (см): 46x27x17
Об'єм: 22л.
Вес(кг): 0.60 кг.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 21 л |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴









