
Тканинний портфель-сумка чоловіча Wallaby 2641 black, чорний TS
440 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2641 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканинний портфель-сумка чоловіча з поліестеру Wallaby 2641 black, чорний
Новинка Компактний і легкий чоловічий портфель послугує Вам незамінним супутником для міських поїздок і переміщень. Маючи невеликі розміри, завжди буде під рукою.
Опис товару:
Виріб виготовлений з міцного зносостійкого поліестеру.
Регульований ремінь для ношения на плече.
Додаткова тканинна ручка.
Два основні відділення на блискавці.
Накладний кишеня на передній стінці сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 35x24x15.
Вес(кг): 0.36.
Об'єм: 12,36 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 24 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Поліестер |
| Підкладка | Так |
| Стиль | Casual |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (1) | 35 |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Пол1 | Чоловіча |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Портфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴









