Топ продаж

Практична сумка-портфель Wallaby 2633 black, чорний TS
480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2633 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практична тканинна сумка-портфель Wallaby 2633 black, чорний
Раді представити Вам новинку нашого інтернет-магазика — дуже практичну. і містку чоловічу сумку-портфель для міста від української торгової марки Wallaby, Валлабі. Портфель має кілька відділень і додаткових кишень, завдяки чому кожна необхідна під рукою річ чудово займе своє місце в цій сумці.
Опис товару:
Виріб пошитий з міцного поліестеру.
Регульований ремінь для ношения на плече.
Додаткова тканинна ручка.
Два основні відділення на блискавці.
Дві невеликі кишеньки на блискавці для різних дрібниць на передній стінці сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 39x26x15.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 26 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15 мм |
| Тип | Портфель |
| Довжина | 39 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Поліестер |
| Підкладка | Так |
| Стиль | Casual |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловіча |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴






