Топ продаж

Мужская городская сумка Wallaby 2630 black, черный TS
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2630 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча тканинна міська сумка Wallaby 2630 black, чорний Представляємо на Ваш розгляд добротну чоловічу міську без жодних надмірностей. Опис товару: Сумка пошита із міцного поліестеру. Регульований ремінь для носіння на плечі. Додаткова тканинна ручка. Одне основне відділення на блискавці. Дві невеликі кишеньки на блискавці для різних дрібниць на передній стінці сумки. Характеристики: Матеріал: поліестер 600 Ден. Колір чорний. Розмір ШхВхГ (см): 38x26x13. Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловіча |
| Тип сумки (1) | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





