Топ продаж

Кожаная сумка на пояс Always Wild красная TS
585 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB-01-18562-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо чергову новинку нашого магазину - практичну міську поясну сумку з натуральної шкіри від польського виробника ТМ Always Wild. Сумка підходить як для носіння на поясі, так і на грудях чи спині. Опис товару: Компактний та сучасний дизайн сумки. Міцний регульований поясний ремінь. Два місткі відділення на блискавці. Підкладка із міцної тканини. Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця. Характеристики: Виробник: Always Wild, Польща. Колір червоний. Розміри див. 20х12х5. Матеріал: натуральна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппінг | Да |
| Тип сумки | На пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴









