
Сумка для ноутбука, до 14,1 Professional синя TS
675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931.20-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука, до 14,1" Professional 931.20 синій
Опис сумки:
Відділ для ноутбука 14,1 на липучці.
Усередині 2 кишені для дрібниць і плоский відділ на липучці.
Відділ для документів формату А4.
Регульований знімний ремінь через плече.
Зовнішня кишеня на передній стінці.
Зовнішня кишеня на блискавці на задній стінці.
Можливість кріплення на ручку валізи.
Характеристики:
Виробник: Professional, Китай.
Розміри 38х29х7 см.
Матеріал: поліестер.
Колір синій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 380 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Крепление на тележку | Да |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппінг | Да |
| Ручки | Дві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴







