Папка зі шкірозамінника з сегреатором і тримачем для паперів JPB Польща AK-01-79225 чорна
Функціональна папка з якісної штучної шкіри.
Сегрегатор для фіксації документів у файлах
Тримач на пружині для різних документів.
Відділ для документів формату А4.
4 кишеньки для візитівок, кредитних карток.
Характеристики:
Артикул: AK-01-79225.
Розміри: 37х25х3,5 см.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підлога | Чоловічий |
| Ручки | Немає |
| Тип | Тека документів |
| Тип застібки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за методом збирання (1) | Гладка |
| Высота | 370 см |
| Висота (1) | 370 |
| Глибина | 35 см |
| Глибина (1) | 35 |
| Дропшиппінг | Да |
| Пол (1) | Чоловіча |
| Тип (1) | Тека документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 250 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴






