Топ продаж

Папка формату А5 з екошкіри JPB Польща AK-21B TS
1 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: AK-21B-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка формату А5 зі шкірозамінника з тримачем для паперів JPB Польща AK-21B чорна, розмір 24х16,5х2,5 см
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри застібається на блискавку.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату А5.
Один тримач для ручки.
Два плоскі відділення для документів формату А5.
Дві прозорі невеликі кишеньки.
Карабін для кріплення ключів.
Одна прозора кишенька для бейджа із зовнішнього боку папки.
Характеристики:
Артикул: AK-21B.
Розміри: 24х16,5х2,5 см.
Поміщаються документи формату А5.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Высота | 240 см |
| Глибина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за методом збирання (1) | Гладка |
| Висота (1) | 240 |
| Глибина (1) | 25 |
| Дропшиппінг | Да |
| Пол (1) | Чоловіча |
| Тип (1) | Тека документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 165 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴








