
Оригінальний рюкзак Wallaby 156 чорний TS
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 156 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний рюкзак із поліестеру Wallaby 156 чорний
Рюкзак для ноутбука, зі щільним відділенням під ноутбук і зовнішньою кишенею на змійках.
Зручний рюкзак із якісної щільної тканини з однією ручкою зверху для перенесення в руці та двома лямками з регуляторами довжини. З тильного боку лямки виготовлені із сітки для поліпшення вентиляції. Представлений у чорному кольорі із сірою вишивкою назви провідного українського виробника сумок і рюкзаків ТМ Wallaby.
Цей міський рюкзак має два місткі відділення з блискавками, обладнаними двома бігунками, а також зовнішню кишеню на передній стінці на блискавці. Біля щільної спинки розташована кишеня для ноутбука, обладнана стрічкою та кріпленням на липучці, вона ущільнена піною. У другому відділенні міститься кишеня з відділеннями для канцелярії з підкладки.
Спинка ущільнена.
Артикул
156
Матеріал
полиэстер
Довжина:
320
Ширина
120
Висота
460
Колір
Об'єм (л)
чорний
16
Виробник
Wallaby
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴






