
Невелика спортивна сумка 28 л Wallaby 212 чорний TS
898 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна сумка 28 л Wallaby, Валлабі 212 чорна
Раді Вам представити невелику спортивну сумку від української торгової марки Wallaby, яка ідеально підійде для відвідування басейну, спортзалу, фітнес-клуб.
З боків сумки розташовані кишеня із сітки, у яку можна покласти відстебнутий плечовий ремінь або якісь Ваші речі та кишеню для взуття зі вставкою із сітки для поліпшення вентиляції.
На передній стінці розташована містка кишеня з вишитим фірмовим логотипом українського виробника ТМ Wallaby і вставкою із сітки, вона також оброблена світловідбивною стрічкою.
Матеріал зносостійкий і не мазкий (вся сумка з поліестеру 600D, дно з нейлону 420D), на дні сумки встановлені ніжки, є зручна бічна ручка з міцної тасьми.
Основне відділення відкривається по колу, всередині є невелика кишеня на липучці (в неї можна покласти ключі або документи).
Також є обшите підкладковою тканиною щільне картонне денце, яке можна витягти за потреби, щоб почистити.
Плечовий ремінь регулюється за довжиною, на ньому встановлена тканинна підкладка під плечі. З одного боку він кріпиться на карабін, а з другого боку він вшитий — так що не загубиться.
Верхня ручка складається з 2 частин, які можна об'єднати за допомогою тканинної обкладки на липучці.
Бічна кишеня для взуття на змійці, у такій кишені Ваше взуття ніколи не замасить одяг, складений в основне відділення. Ще один плюс — простий і легкий доступ до вашого взуття.
Сумка може бути використана як дорожня або спортивна сумка (сумка для тренувань).
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден + нейлон 420 Ден.
Розміри: 50х23х26 см.
Об'єм: 28 л.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Колір | Чорний |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 28 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898 ₴









