
Папка для паперів формату А4 з екошкіри AMO коричнева TS
1 835 ₴
- Готово до відправки
- Код: SSBW06 brown-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка для документів формату А4 з екологічної шкіри AMO, Польща SSBW06 коричнева
Опис папки:
Два відкриті відділи для документів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації документів або блокнота формату А4.
Три петлі для ручок.
Три маленькі кишеньки для візиток.
Відкрита кишенька для мобільного телефона.
Усередині папки розташована спеціальна незнімна внутрішня папка на механічній кнопці для особливо важливих документів.
Горизонтальна кишеня на блискавці.
Екологічна шкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змінами температури та стирання.
Характеристики:
Артикул: SSBW06 brown.
Розміри: 37,5х26х4,5 см.
Вага: 790 г.
Поміщаються документи формату А4.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Виробник: AMO, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Гладка |
| Высота | 375 см |
| Глибина | 45 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підлога | Чоловічий |
| Ручки | Немає |
| Тип | Тека документів |
| Тип застібки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за методом збирання (1) | Гладка |
| Висота (1) | 375 |
| Глибина (1) | 45 |
| Пол (1) | Чоловіча |
| Тип (1) | Тека документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 260 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 835 ₴








