Топ продаж

Сумка хозяйственная Wallaby 2703-1 TS
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2703-1-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка хозяйственная Wallaby 2703-1
Удобная хозяйственная сумка от украинского производителя.
Характеристики:
Материал - 600 Д
Длина- 22 см
Ширина- 32 см
Высота- 18 см
Цвет- черный
Производитель- Wallaby
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Об`єм | 12 л |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Ні |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розмір | Середній |
| Тип | Сумка |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Наявність стільчика | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 220 см |
| Глибина | 180 см |
| Матеріал (1) | Текстіль |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Величина коліс (1) | Без коліс |
| Розмір (1) | Середній |
| Складана конструкція | Немає |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Ширина | 320 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴







