
Сумка господарська для покупок Wallaby 2701-3 чорна TS
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2701-3-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка господарська для покупок Wallaby, Валлабі 2701-3 чорна
Зручна господарська сумка від українського виробника.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600D.
Колір: чорний.
Розміри: 37*36*13.
Виробник: Валлабі, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Підкладка | Немає |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ергономічні ручки | Немає |
| Розміри | |
| Глибина | 130 см |
| Об`єм | 15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 370 см |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Тип (1) | Господарська сумка |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Узори і принти (1) | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 360 см |
| Додаткові характеристики сумок-візок | |
| Наявність стільчика | Немає |
| Складана конструкція | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





