
Папка портфель з екошкіри JPB AK-13 чорна TS
2 370 ₴
- Готово до відправки
- Код: AK-13 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка ділова зі штучної шкіри під формат А4 JPB Польща AK-13 AK-13 black, колір чорний
Стильна чоловіча ділова папка-портфель зі штучної шкіри на з великою кількістю різних кишень і відділень. Папка без сумніву потішить свого власника якістю матеріалів, продуманим дизайном і функцією.
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Невелика відкрита накладна кишеня.
Відділення для документів формату А4.
Дві плоскі кишені, одна з яких на блискавці.
Дві ручки , які за потреби ховаються в спеціально передбачені кишеньки.
Характеристики:
AK-13 black.
Розміри: 38 х 26 х 4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Дві |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 260 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппінг | Да |
| Пол (1) | Унісекс |
| Тип (1) | Тека документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴


