
Жіночий міський рюкзак-сумка 14L Paso Barbie BAO-020 TS
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: BAO-020-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий молодіжний рюкзак 14L Paso Barbie BAO-020
Молодіжний рюкзак Paso — чудовий вибір для будь-якої молодої дівчини, яка любить поєднувати практичність з оригінальним дизайном.
Опис рюкзака:
Зроблений в урбаністичному молодіжному стилі.
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Спинка рюкзак додатково ущільнена.
Зручні набиті регульовані лямки рюкзака.
Дві ручки середньої довжини зі стяжкою на кнопці.
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташована велика кишеня на блискавці, відділ для планшета 10,1".
Дві відкриті кишеньки на бічних поверхнях рюкзака.
Накладна кишеня на блискавці для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Потайна кишеня на блискавці в зоні спинки.
Характеристики:
Материал: полиэстер 600 Ден, ПВХ.
Розміри в см. (ШхВхГ): 27х37х14.
Об'єм: 14 л.
Вага: 450 г.
Країна походження торгової марки: Paso, Польща.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 14 л |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппінг | Да |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴

