
Рюкзак міський Wallaby 9 л рожевий TS
438 ₴
- Готово до відправки
- Код: 141-3-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Привабливий міський рюкзак Wallaby 141 9 л, рожевий
Цей рюкзак від українського бренда Wallaby поєднує в собі простоту та практичність, а також яскравий дизайн. Усередині рюкзака та в додаткових зовнішніх кишенях можна розмістити всі предмети, які Вам можуть знадобитися в переміщеннях містом, на прогулянці або в короткій заміській поїздці.
Опис товару:
Одне основне відділення.
Закривається за допомогою блискавки.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
Дві бічні кишені.
Плечові лямки регульованої довжини.
Верхня ручка.
Характеристики:
Матеріал: поліестер
Колір: рожевий.
Розміри: 22x36x12 см.
Об'єм: 9 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 9 л |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴









