
Спортивная сумка для фитнеса 16 л Wallaby 213 черная TS
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 213-5-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для тренувань, фітнесу на 16 л Wallaby 213-5 чорна Новинка нашого магазину - спортивна сумка для тренувань від українського виробника ТМ Wallaby. Це стильна та дуже практична сумка. Чи не громіздка сумка обтічної форми відмінно підійде для перенесення спортивного інвентарю, змінного одягу при відвідуванні спортзалу, фітнес клубу, басейну. У комплект поставки входить плечовий ремінь. Сумка виконана з поліестеру, цей матеріал зарекомендував себе серед споживачів як зносостійкий та простий у догляді, практично будь-які забруднення виводяться з його поверхні за допомогою підручних засобів. Опис сумки: Міцна зносостійка тканина. Одне основне відділення на блискавці. Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні. Ремінь, що знімається, для носіння через плече. Дві ручки середньої довжини. Підкладка із міцної нейлонової тканини. Характеристики: Артикул: 213-5. Матеріал: поліестер. Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см. Колір: темний. ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Колір | Чорний |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,92 |
| Висота, см | 30 |
| Глибина, см | 29 |
| Замок (1) | Ні. |
| Величина коліс (1) | Без коліс |
| Об'єм, л | 49,62 |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Ширина см | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴








