Новинка

Велосумка на багажник, велоштани 40 L Сrivit S061789 рожевий TS
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: S061789-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипедна сумка, велоштани 40 (20х2) L Сrivit S061789 колір рожевий
Одне основне відділення, яке закривається кришкою-клапаном на двох фастексах.
Сумка виготовлена з водовідштовхувального прогумованого поліестеру та мають просте кріплення чотирьох ремінців із пряжками та двом ремінцям на липучках.
Стінки сумки прилеглі до велосипеда мають жорстку пластикову вставку зовні.
Усередині сумки є спеціальна знімна пластикова вставка на днищі сумки.
Характеристики:
Країна походження торгової марки: Crivit, Німеччина.
Розміри однієї сумки: 39 х 35 х 16 см.
Об'єм двох сумок: 40 (20х2) літрів.
Максимальна вантажність: 8 кг.
Матеріал: прогумований поліестер.
Колір: рожевий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 39 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Об`єм | 40 л |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴








