Ділова папка для документів зі штучної шкіри формату А5 Portfolio Port1011 navy, синя
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Усередині розташоване відділення для документів формату А5, пружинне кріплення для блокнота А5, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок, три кишенька для візиток, закрита кишеня на механічній кнопці.
Виріб виготовлений з якісної штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: штучна кожа.
Колір: синій.
Не поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ), мм: 300 х 215 х 35
Виробник: Portfolio, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Синій |
| Ширина | 305 мм |
| Стать | Унісекс |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Ручки | Немає |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип | Папка для документів |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Высота | 215 см |
| Глибина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппінг | Да |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴







