
Чоловіча шкіряна сумка, портфель для ноутбука Always Wild LAP513NDM чорна TS
4 625 ₴
- Готово до відправки
- Код: LAP513NDM-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка, портфель для ноутбука Always Wild LAP513NDM чорна
Опис товару:
Сумка на одне велике основне відділення, яке закривається на змійки.
Усередині 2 відкриті кишенька, кишеня на блискавці.
Відсік із ремінцем на липучці для невеликого ноутбука або документів формату А4, розмір якого 35 см.
На передній стінці розташована накладна кишеня на блискавці.
З тильного боку одна прихована кишеня на блискавці.
Регульований знімний ремінь із натуральної шкіри та текстилю для носіння на плечі.
Дві ручки середньої довжини з натуральної шкіри для носіння сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 43х30х10 см. (товщина без накладної кишені 8 см)
Виробник: Always Wild, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 30 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 43 мм |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 см |
| Глибина (1) | 10 |
| Дропшиппінг | Да |
| Пол (1) | Чоловіча |
| Розмір (1) | Великий |
| Тип (1) | Портфель |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | сумка-портфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 625 ₴







