
Чоловіча шкіряна сумка, портфель для ноутбука 14 дюймів Always Wild чорна TS
4 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: LAP15602NDM-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка, портфель для ноутбука 14 дюймів Always Wild LAP15602NDM чорна
Опис товару:
Сумка на одне велике основне відділення, яке закривається на змійки.
Усередині 2 відкриті кишенька, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
Відсік із ремінцем на липучці для невеликого ноутбука або документів формату А4, розмір якого 34 см.
На передній стінці розташовані дві кишені на магнітах і кишеня на блискавці.
З тильного боку одна кишеня на блискавці.
Регульований знімний ремінь із натуральної шкіри та текстилю для носіння на плечі.
Дві ручки середньої довжини для носіння сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 39х29.5х11 см. (товщина без накладної кишені 9 см)
Виробник: Always Wild, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 29.5 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд шкіри | Телячої шкіри |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Гладка |
| Дропшиппінг | Да |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Великий |
| Ручки | Дві |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | сумка-портфель |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 420 ₴







