
Місткий спортивний рюкзак із дощовиком 30L Rocktrail IAN389063 блакитний TS
1 095 ₴
- Немає в наявності
- Код: IAN389063 blue-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Легкий спортивний, похідний рюкзак із дощовиком 30L Rocktrail IAN389063 blue, блакитний
Рюкзак ідеально підходить для велопрогулянок, заняття спортом, трекінгу, піших прогулянок або подорожей на природі.
Опис товару:
Система вентиляції спини: набивка та сітчасте покриття на спинці, лямках рюкзака та поясному ремені;
ергономічна система перенесення з регульованим ременем на грудях і поясі та лямках;
2 бічні сітчасті кишені для швидкого доступу, наприклад, до пляшки з водою;
містке основне відділення з відсіком для гідросистеми;
спіднє відділення, яке можна використовувати для взуття;
вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака;
невелика кишенька на блискавці на поясному ремені;
дощовик у окремій кишені на липучці у нижній частині рюкзака;
знімна додаткова сітчаста кишеня, яка ховається зі спеціальною кишенею в нижній частині рюкзака;
світловідбивні елементи;
свисток на фастексі нагрудного ременя.
Характеристики:
Рюкзак: 100% поліестер.
Підкладка: 210D поліуретан.
Чехол от дождя: полиуретан 190T.
Розміри: 50х30х20 см.
Об'єм: 30 літрів.
Максимальна вантажність: 10 кг.
Країна-виробник: Rocktrail.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Technologies |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 20 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивні | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴









